आज :

एमसीसीको लागि अधिकार गरिएको ३८४ रोपनी जग्गामा नेकपाकाे झण्डा

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीले अमेरिकी मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (एमसीसी) को लागि अधिकरण गरिएको जग्गा नियन्त्रणमा लिएको छ । विप्वल नेतृत्वको नेकपा नुवाकोटले एमसीसीको प्रसारण लाइन सवस्टेशनका लागि ३८४ रोपनी जग्गामा झण्डा गाडेको छ ।

नुवाकोट जिल्ला बेल्लकोटगढी नगरपालिका वडा नम्बर ७ रातामाटेमा प्रसारण लाइन सवस्टेशनको लागि अधिकरण उक्त जग्गामा नेकपाका कार्यकर्ताहले मंगलबार पार्टीको ब्यानरसहित झण्डा गाडेर नियन्त्रणमा लिएको घोषणा गरेका छन् ।

एमसीसीविरुद्ध नारा लगाउँदै स्थानीय जनतासहित नेकपा नुवाकोटले झण्डा गाड्नुको साथै विज्ञप्ति पनि सो स्थानमा छोडेको छ । जग्गा नियन्त्रणमा लिएको घोषणापछि नेकपाले कोणसभाको पनि आयोजना गरेको थियो । सो सभामा नेकपाका नेताहरुले जग्गा जनतालाई पूर्ण रुपमा उपभोग गर्न र एमसीसीलाई कुनै पनि हालतमा नदिने बताएका छन् ।

सो जग्गामा एमसीसीका कुनै पनि कर्मचारी आएमा लखेट्ने समेत नेकपाले चेतावनी दिएको छ ।

जनतालाई आफ्नो जग्गा उपभोग गर्नबाट बन्चित गर्न खोजिए राष्ट्रघाती एमसीसीका दलाल एजेण्डहरुलाई त्यहि धर्तिमा गाड्ने चेतावनी समेत दिएको छ । उक्त विरोध सभा तथा जग्गा कब्जा कार्यक्रममा स्थानीयबासी र नेकपाका नेता कार्यकर्ता गरि सयौंको उपस्थिति रहेको थियो ।

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal