आज :

लोकतान्त्रिक योद्धा लामाको निधनले अपूरणिय क्षति भएको छः काँग्रेस महामन्त्री कोइराला

काठमाडौं । हुम्ला जिल्ला नाम्खा गाउँपालिका साविकको मुचु गाविस आध्यक्ष तथा नेपाली काँग्रेस १२औं माहाधिवेशन प्रतिनिधी उटुप लामाको ७० वार्षको उमेरमा निधन भएको छ । सोमबार नेपाली काँग्रेसका महामन्त्री शशांक कोइरालाले बौद्ध परम्परा अनुसार टेकुमा भएको दाहसंस्कारमा पार्टीको झाण्डा ओडाएर लामाप्रति श्रद्धान्जली अर्पण गरेका छन् ।

महामन्त्रि कोइरालाले जनजाति महासंघ हुम्लाका पूर्व उपाध्यक्षसमेत रहेका लामाको निधनले राष्ट्रियता,समाजवाद र लोकतन्त्रमा अपूरणिय क्षति पुगेको बताउँदै भने,“दिवंगत आत्मले चिर शान्ति पाओस र घर–परिवार तथा आफन्त जनप्रति धैर्य धारणा गर्ने क्षमता भगवानले प्रदान गरुन्, हार्दिक समवेदना ।”

श्रद्धान्जली कार्यक्रममा सामाजिक लोकतन्त्र अधयन केन्द्र हुम्ला सयंयोजक जगत बहादुर धामीले लोकतान्त्रिक योद्धा उटुप लामा हुम्लि जनताको आस्थाको धरोहर रहेको र उनको बाटो अरुले पनि अंगाल्नु पर्ने अनलाइन डबलीसंग कुरा गर्दै बताए ।
पूर्व सभासध रिता शाही, ने.का. सूचना ,संचार तथा प्रचार बिभाग सदस्य बसन्त रोकाय ने. का.हुम्लाका नेता ठान बहादुर रोकाया तथा नेपाली काग्रेसका नेता कार्यकर्ता र हुम्लि वासीहरुको उपस्थितीमा श्रद्धान्जली कार्यक्रम भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

About us

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम २०७१ सालदेखि निरन्तर चलिरहेको छ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सन्तुलित विचार र समाचार सामाग्री हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकता हो ।

सम्पर्क

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone : 01-4771244
[email protected]
[email protected]

हाम्रो टीम

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 
अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल
सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

कार्यकारी सम्पादक : देवीराम देवकोटा
दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Copyright © 2021 Online Dabali | Powered By EasySoftnepal