News Portal

 • आज पुन : महरालाई अदालत उपस्थित गराइँदै

  १७७ पटक

  काठमाडौं । आज फेरि बलात्कार प्रकरणमा प्रहरी हिरासतमा रहेका प्रतिनिधिसभाका निवर्तमान सभामुख कृष्णबहादुर महरालाई अदालत उपस्थित गराइँदैछ ।

  उच्च रक्तचाप र मुटुमा समस्या देखिएपछि नर्भिक अस्पतालदमा उपचार गराइरहेएका महरालाई प्रहरीले आज फेरि अदालत लैजान लागेको हो । यसअघि तीन दिन हिरासतमा राखेर अनुसन्धान गर्न काठमाडौं जिल्ला अदालतले अनुमति दिएको थियो ।

  तर स्वास्थ्यमा समस्या देखिएको भन्दै उनले प्रहरीसमक्ष बयान दिन इन्कार गरेपछि आज फेरि म्याद थप्ने तयारी रहेको बताइएको छ । संसद सचिवालयकी कर्मचारी रोशनी शाहीले आफूमाथि बलात्कार प्रयास गरेको भन्दै किटानी जाहेरी दिएपछि जिल्ला अदालतको अनुमतिमा प्रहरीले महरालाई गत असोज १९ गते बालुवाटारस्थित सभामुख निवासबाटै पक्राउ गरेको थियो ।

  दसैं बिदापछि अदालत खुलेसँगै उनलाई अदालतमा उपस्थित गराइएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्