Dabali News

अपराधले सीमा नाघ्योः चौथो व्यक्तिले बलात्कार गर्दागर्दै माया बिकको मृत्यु

२४ असार

धनगढी । अपराधी मानसिकता कतिसम्म घटिया हुन्छ भन्ने कुरा कैलालीको एउटा घटनाले देखाएको छ । एउटा युवतीलाई सामुहिक रुपमा बलात्कार गर्दागर्दै ज्यान गएको छ । चार जनामध्ये तीन जनाले बलात्कार गर्दासम्म जिउँदै भएकी युवतीको चौथो व्यक्तिले गिद्दले सिनो लुछेझै गर्दागर्दा संसार छोडिन् ।

असार १२ गतेदेखि तीनसम्म बेपत्ता भएकी कैलाली गौरीगंगा नगरपालिका ११ का जहरी कटानकी २१ वर्षिया माया विकको १५ गते नगरपालिका चपरथली सामुदायक बनमा लास फेला परयो ।

सोही दिन विकको आफन्तले बलात्कार गरेर हत्या भएको आशंकामा जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीमा मुद्धा दर्ता गरेका थिए ।
जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीले विकको घटनामा संलग्न पाँच जना व्याक्तिलाई अनुसन्धानकोलागि पक्राउ गरि छानविन गर्दा मायाको हत्या भएको खुलासा भएको हो । पक्राउ परेकाहरुको बयनका आधारमा प्रहरीले दिएको जानकारी अनुसार सामुहिक बलात्कारी गर्दागर्दै मायाको मृत्यु भएको हो ।

प्रहरीले पत्रकार सम्मेलन गरी दिएको जानकारी अनुसार गौरीगंगा नपा ११ शिबपुरका ३० वर्षीय गाणेश बडुवाल, २७ वर्षीय मनोज बोगटी, २१ बर्षीय सुरज चौधरी, २० बर्षिय भुवन खाती र १९ बर्षीय तपेन्द्र बोगटीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेर अनुसन्धान गरेको थियो । उनीहरुले नै मायाको सामुहिक बलात्कार गरेर हत्या गरेको प्रहरीले बताएको छ । उनीहरुको दिएको बयनका आधारमा गणेश बडुवाल मुख्य योजनाकार भएको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रहरी उपरिक्षक विनोद घिमिरेका अनुसार मायालाई उनकै कपडाले हात खुट्टा बाँधेर चार जनाले सामुहिक बलात्कार गरेका थिए । मुखभरी कागज कोचेर सामुहिक बलात्कार गरेका थिए । तेस्रो व्यक्तिले बलात्कार गर्नेबेलासम्म जिउँदै भएकी मायाको चौथो व्याक्तिले बलात्कारीहले बलात्कार गर्दागर्दै मृत्यु भएको आरोपीहरुले स्वीकार गरेका छन् ।

गौरींगगा नगरपालिका अन्तर्गत वडा कार्यालयमा तथ्यांक सर्भेक्षणमा करारमा कार्यरत माया तथ्यांक संकलनका लागि भनेर घरबाट निस्केकी थिइन् । उनीसँगै काम गर्ने बडुवालले ८ गते नै मायालाई शारीरक सम्पर्कको लागि प्रस्ताव राखेको तर माया अस्वीकार गरेपछि बलात्कार गर्ने योजना बनाएको बयानमा खेलेको एसपि धिमिरेले पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिए ।

यो हदैसम्मक अपराध भएको बताउँदै परिवार र अधिकारीकर्मीहरुले हदैसम्मको कारवाहीको माग गरेका छन् ।

Ad
Ad
Ad

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम निरन्तर चलिरहेको छ ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सबैका सन्तुलित विचार हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकतामा पर्छन् ।

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 

अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल

सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

संवाददाताः जगतबहादुर विष्ट

दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone
01-4771244
Email
[email protected]
[email protected]