Dabali News

यसरी लखेटिएका थिए ७ नम्बर प्रदेशका अर्थमन्त्री

१७ असार

अछाम । प्रदेश नम्बर ७ का अर्थमन्त्री झपट बोहोरा आफ्नै निर्वाचन क्षेत्रबाट लखेटिएका छन् । आइतबार रामारोशन गाउँपालिका पुगेकाको मुजाबगर पुगेका मन्त्री बोहोरालाई स्थानीय जनता र आफ्नै पार्टीका कार्यकर्ताहरुले कालोझण्डा देखाएका थिए ।

कार्यक्रम तालिकाअनुसार पहिलो गाउँपालिकाले आयोजना गरेको कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्ने र त्यसपछि कार्यकर्तासँग भेटघाट राखिएको थियो । पूर्व माओवादी केन्द्रका गाउँ इन्चार्ज सुशील साउदका अनुसार मन्त्री बोहोराले सामुहिक रुपमा कार्यकर्तासँग नभेटेर केही नेताहरुसँग पहिला छलफल गरेर मात्रै भेट्न अडान लिए । तर, कार्यकर्ताका गुनासा र सुझाव आफै सुन्नुपर्ने स्थानीयले नेताहरुले बताएपछि मन्त्री बोहोरा कार्यक्रम छोडेर हिड्ने तयारी गरे ।

“कार्यक्रमको सबै तयारी पूरा भएको थियो । संचालकले औपचारिक कार्यक्रम सुरु हुनै लागेको भन्दै माइकिङ गरिरहेका थिए तर मन्त्रीजी कार्यक्रममै सहभागी नहुने भन्दै हिड्ने तयारी गर्नुभयो । त्यसपछि आक्रोसित जनता र कार्यकर्तले कालोझण्डा देखाएका हुन्” साउदले भने ।
चुनावको बेला रामारोशनसम्म पुग्ने मोटरबाटो कालोपत्रे गर्ने, रामारोशनलाई पर्यटकीय क्षेत्रको विकासको लागि आवश्यक बजेट विनियोजन गर्ने प्रतिवद्धता जाहेर गरेको तर अहिले पूरा नभएको भन्दै स्थानीय जनता र नेता कार्यकर्ताहरु आक्रोसित भएका थिए ।

मन्त्रीले गाडीमा चढेर फर्किन लाग्दा हातहातमा कालोझण्डा बोकेर जनता र कार्यकर्ताले गाडीलाई घेरा हाले । उनीहरुले मन्त्री बोहोराविरुद्ध चर्का नारा समेत लगाए । आफूहरुले कुरा राख्न पाउनु पर्ने जनताको मागको बेवास्ता गर्दै मन्त्री औपचारिक कार्यक्रम छोडेर हिडेका थिए ।

मन्त्रीको कार्यक्रमको लागि मञ्चदेखि सबै तयारी भव्य रुपमा गरिएको थियो । स्थानीयले बाजागाजासहित मन्त्रीको स्वागत गर्ने भनेर मुजाबगर पुगेका जनताहरु विरुद्धमा नाराबाजी लगाउन सुरु गरे ।

मन्त्रीको सम्मानको लागि मुजाबगर पुगेका नेता-कार्यकर्ता र जनता विरुद्धमा नारा लगाउँदै बजार परिक्रमा गरेर कोणसभा गरेका थिए । उक्त क्षेत्र मन्त्री बोहोराको अाफ्नै गाउँपालिका हो ।

Ad
Ad
Ad

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम निरन्तर चलिरहेको छ ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सबैका सन्तुलित विचार हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकतामा पर्छन् ।

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 

अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल

सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

संवाददाताः जगतबहादुर विष्ट

दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone
01-4771244
Email
[email protected]
[email protected]