Dabali News

कार्की र महतकाे मन्त्रीपद खाेसिदै, दुई उपप्रधानमन्त्री थपिँदै 

२८ पुस

काठमाडाैँ ।

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे तयारी गरिरहेका छन् । संसदमा टेबुल गरिएकाे संविधान संशाेधन प्रस्तावलाई पास गराउन मन्त्रिमण्डल विस्तारलाई माअाेवादी केन्द्र र नेपाली काँग्रेसले अनिवार्य ठानेका छन् ।

माअाेवादी केन्द्रका अध्यक्ष समेत रहेका प्रधानमन्त्री र नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाबीच अा-अाफ्ना पार्टीका एक-एक मन्त्रीलाई फिर्ता गर्ने सहमति भइसकेकाे बताइएकाे छ । राप्राप नेपालका अध्यक्ष कमल थापा र मधेसी जनअधिकार फाेरम लाेकतान्त्रिकका अध्यक्ष विजयकुमार गच्छदारलाई उपप्रधानसहित उक्त मन्त्रालयकाे जिम्मेवारी दिने प्रचण्ड र देउवाले तयारी छ ।

स्राेतकाअनुसार सरकारकाे नेतृत्व गरेकाे माअाेवादी केन्द्रकाे काेटाबाट सूचना तथा संचारमन्त्री बनेका सुरेन्द्रकुमार कार्की र नेपाली काँग्रेसकाे काेटाका परराष्ट्रमन्त्री प्रकाशशरण महतलाई फिर्ता बाेलाउने तयारी भइरहेकाे छ । थापा र गच्छदारलाई मन्त्रालयकाे राेज्न समेत भनिसकेकाे स्राेतकाे दाबी छ ।

थापा उपप्रधानसहित सूचना तथा संचार र गच्छदार उपप्रधानसहित परराष्ट्रमन्त्री बन्ने बढी सम्भावना छ । थापाले संचार राेजेपनि गच्छदारले परराष्ट्र मन्त्रालय समाल्न नसक्ने भन्दै प्रधानमन्त्री प्रचण्डले थापालाई उपप्रधानसहित परराष्ट्रमन्त्री बन्न अाग्रह गरेका छन् ।

अाफ्नाे विदेश भ्रमण अगाडि नै मन्त्रिमण्डल विस्तार गर्ने प्रधानमन्त्रीकाे तयारी छ ।

Ad
Ad
Ad

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम निरन्तर चलिरहेको छ ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सबैका सन्तुलित विचार हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकतामा पर्छन् ।

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 

अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल

सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

संवाददाताः जगतबहादुर विष्ट

दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone
01-4771244
Email
[email protected]
dabalinews[email protected]