Dabali News

  • Ad

विप्लव माअाेवादीकाे अछाम सेक्रेटरीमा दर्शन

achham 1

२८ पुस

मंगलसेन ।

नेकपा (माओवादी ) अछामको दोस्रो जिल्ला सम्मेलन शेरबहादुर बिक ‘दर्शन’ सेक्रेटरीमा निर्वाचित गरेेकाे छ । पुस २७ गते सम्पन्न सम्मेलनले २५ सदस्यीय जिल्ला कमिटी पनि चयन गरेकाे छ ।

नयाँ जिल्ला कमिटीलाई बधाइ तथा शुभकामना दिँदै पार्टीका सेती-महाकाली ब्यूराे इन्चार्ज शरद सिंह भण्डारीले एकीकृत जनक्रान्तिकाे कार्यदिशाले मात्र नेपालीमा अामूल परिवर्तन गर्ने बताउँदै जिम्मेवारी पूरा गर्न निर्देशन दिए ।

सेक्रेटरी दर्शनले पार्टीले जिल्लालाई दिने जिम्मेवारीलाई जस्ताेसुकै चुनाैतीकाे बीच पूरा गर्न प्रतिवद्धता ब्यक्त गरेका थिए ।

achham

 

फेसबुकबाट सामूहिक बलात्कारको प्रत्यक्ष प्रशारण,प्रहरी घटनास्थलमै पुग्याे

Facebook

काठमाडाैँ । सामाजिक सञ्जाल फेसबुकबाट सामुहिक बलात्कारकाे प्रत्यक्ष प्रसारण गरियाे भन्दा विश्वास नलाग्न सक्छ । तर,अाइतबार तीन जना युवाहरुले एउटी युवतीलाई सामुहिक बलात्कार गरेकाे फेसबुकबाट प्रत्यक्ष प्रसारण गरेका छन् । याे घटना स्वीडेनका हाे । अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमहरुका अनुसार स्वीडेनको राजधानीबाट करिब एक...

ट्रम्पले चुनावी नारा पूरा गर्न सुरु गरे

5trump

काठमाडौं । अमेरिकी राष्ट्रपति डाेनाल्ड ट्रम्पले अाफ्नाे चुनावी पूरा गर्न सुरुवात गरेका छन् । उनले ब्यापार सम्झौता ट्रान्स प्यासिफिक पार्टनरशीप टीपीपीको सदस्य राष्ट्रबाट बाहिरिने निर्णय गरेका छन् । पूर्व राष्ट्रपति बराक अाेबामाकाे पहलमा १२ राष्ट्र सम्मिलित टीपीपी सम्झौता भएकाे थियाे । ट्रम्पले टीपीपी...

२४ घण्टा नबित्दै हात्तीको अर्काे आक्रमण, बालिकाको मृत्यु

hatti

झापा । हात्तीले एकै गाउँमा २४ घण्टा नबित्दै अर्काे आक्रमणमा गरेकाे छ । साेमबार जंगली हात्तीकाे अाक्रमणमा परी भद्रपुर नगरपालिका–२ की १३ वर्षीया बालिका शर्मिला लिम्बूकाे ज्यान गएकाे छ । साेही ठाउँमा आइतबारकाे अाक्रमणमा परी ४१ वर्षीया पालमाया सुब्बाको मृत्यु भएको थियो । आइतबार...

अादिबासी जनजाति नेताहरुले भने-माओवादी केन्द्रमा बाहुनवाद हावी भयाे,अर्को जनयुद्ध आवश्यक

ucpnm

काठमाडौँ । माओवादी केन्द्र आवद्ध विभिन्न आदिबासी जनजाति नेताहरुले पार्टीमा बाहुनवाद हावी भएको भन्दै नेतृत्वको तीब्र आलोचना गरेका छन् । आइतबार काठमाडौँमा बसेको आदिबासी जनजाति महासंघको बैठकमा उनीहरुले नेतृत्वले संकटको बेलामा मात्र आफूहरुलाई उपयोग गरेको बताए । यो महासंघमा ३२ वटा समुदायगत...