Dabali News

  • Ad

अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पको ‘सेक्स’ भिडियो पुटिनको हातमा, जतिखेर पनि सार्वजनिक हुन सक्ने

यस्ताे छ गुप्चार विभागकाे रिपाेर्ट

Trump sex

२८ पुस

काठमाडौँ ।

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पको आपत्तिजनक भिडियो रुसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनको हातमा पुगेको खुलासा भएको छ । अमेरिकी गुप्तचर विभागले यो खुलासा गरेको हो ।

यो खुलासासँगै राष्ट्रिपति ट्रम्पले गुप्चर विभागले नै उक्त भिडियो लिग गरेको आरोप लगाएको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमहरुले बताएका छन् । उनले आपत्तिजनक भिडियो छ भन्ने कुरा झुट भएको खण्डन गर्दै आएका छन् ।

अमेरिकी गुप्तचर विभागको लिक भएको उक्त भिडियोमा ट्रम्प यौनकर्मी महिलासँग गएको भिडियो रेकर्डिङ रहेको उल्लेख छ । यस्तै ट्रम्पको व्यवसायका बारेमा पनि विस्तृत जानकारी रुसी अधिकारीसँग रहेको र यसले ट्रम्पलाई असर गर्न सक्ने गुप्चर विभागले बताएको छ ।

Trump sex 1

राष्ट्रपति ट्रम्पले अमेरिकाकाे जिम्मेवारी समालेकै समयमा देशकाे गुप्तचर विभागले याे दस्तावेज सार्वजनिक गरेकाे छ । यसअघिका अमेरिकी नेतृत्वले रुसलाई दुश्मनीकाे रुपमा हेरेका थिए तर भिडियाे सार्वजनिक हुन सक्ने डरले ट्रम्पले नरम नीति लिएकाे हुन संक्ने विश्लेषण हुन थालेकाे छ ।

फेसबुकबाट सामूहिक बलात्कारको प्रत्यक्ष प्रशारण,प्रहरी घटनास्थलमै पुग्याे

Facebook

काठमाडाैँ । सामाजिक सञ्जाल फेसबुकबाट सामुहिक बलात्कारकाे प्रत्यक्ष प्रसारण गरियाे भन्दा विश्वास नलाग्न सक्छ । तर,अाइतबार तीन जना युवाहरुले एउटी युवतीलाई सामुहिक बलात्कार गरेकाे फेसबुकबाट प्रत्यक्ष प्रसारण गरेका छन् । याे घटना स्वीडेनका हाे । अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमहरुका अनुसार स्वीडेनको राजधानीबाट करिब एक...

ट्रम्पले चुनावी नारा पूरा गर्न सुरु गरे

5trump

काठमाडौं । अमेरिकी राष्ट्रपति डाेनाल्ड ट्रम्पले अाफ्नाे चुनावी पूरा गर्न सुरुवात गरेका छन् । उनले ब्यापार सम्झौता ट्रान्स प्यासिफिक पार्टनरशीप टीपीपीको सदस्य राष्ट्रबाट बाहिरिने निर्णय गरेका छन् । पूर्व राष्ट्रपति बराक अाेबामाकाे पहलमा १२ राष्ट्र सम्मिलित टीपीपी सम्झौता भएकाे थियाे । ट्रम्पले टीपीपी...

ट्रम्पले सत्ता समालेपछि पहिलाे प्राकृतिक विपत्ती, १८ जनाको मृत्यु

USA

काठमाडाैँ । अमेरिकका राष्ट्रपतिमा डाेनाल्ड ट्रम्पले पद समालेसँगै भिषण अाँधी बेहेरी अाएकाे छ । अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमका अनुसार अाँधीले जर्जिया र मिसिसिपी राज्यमा बढी क्षति पुर्याएकाे छ । जर्जियामा मात्रै १४ जनाको मृत्यु भएको स्थानीय अधिकारीहरुले जनाएका छन् । खराब मौसमसँगै आएको आँधीबेहरीका...

अमेरिकाको दक्षिणी क्षेत्रमा आँधीबेहरी, १६ जनाको मृत्यु

aadhi

अमेरिकाको दक्षिणी क्षेत्रमा खराब मौसम तथा आँधीबेहरीका कारण कम्तिमा १६ जनाको ज्यान गएको छ । जर्जिया र मिसिसिपी राज्यमा बढी क्षति भएको अमेरिकाको आपदकालिन विभागका अधिकारीले बताएका छन् । जर्जियामा १२ जनाको ज्यान गएको छ । खराब मौसमसँगै आएको आँधीबेहरीका कारण बढी...