Dabali News

  • Ad

लाेकमानलाई याेग्य देख्ने नेताहरुले माफी माग्नुपर्छः नेपाल 

madhab kumar nepal

२५ पुस 

इटहरी ।

एमाले नेता माधव कुमार नेपालले लोकमानलाई योग्य सम्झेर अख्तियारको प्रमुख आयुक्त नियुक्ति गर्नु गल्ती भएको स्वीकार गरेका छन् ।

साेमबार इटहरीमा अायाेजित पत्रकार सम्मेलनमा बाेल्दै नेता नेपालले कार्कीकाे नियुक्तिकाे पक्षमा रहेका सबै पार्टीका नेताले यसप्रति आत्मालोचना गरी माफी  माग्नपर्ने बताएका हुन् । संचारकर्मीकाे प्रश्नकाे जवाफ दिँदै नेता नेपालले गल्ती भएकाे स्वीकार गर्नु नै सजय भएकाे समेत बताए ।

कार्यक्रममा नेता नेपालले संविधान संसोधनमा प्रधानमन्त्रीले देखाएको हतारो कतैबाट निर्देशित भएको आरोप लगाए । उनले संविधान कार्यान्वयनका लागि भने सबै पक्ष एक हुनु पर्ने धारणा राख्दै संसदीय गरिमामा आँच पुग्ने गरी सभामुखले संसोधन विधेयक छलफलका लागि टेबुल गरेकाे बताए ।

प्रधानमन्त्रीले भने-कठोर निर्णय लिनसक्छु

pm-prachanda

काठमाडौं प्रधानमन्त्री प्रचण्डले जाेखिम उठाएरै भएपनि चुनावकाे मिति घाेषणा गर्ने सक्ने बताएका छन् । अाइतबार काठमाडाैँमा अायाेजित एक कार्यक्रममा बाेल्दै प्रचण्डले अाफूले धेरै पटक जाेखिम लिएर निर्णय गरेकाे भन्दै चुनाव मिति घाेषणा गर्ने बताएका हुन् । उनले माघ १५ गतेभित्र सरकारले चुनावको मिति...

रामदेवकाे अगाडि उठबस गर्ने कम्युनिस्ट हुन सक्दैनः विप्लव

biplav

काठमाडाैँ । नेकपा (माअाेवादी)का महासचिव विप्लवले भाैतिक विज्ञान र धर्म फरक फरक दृष्टिकाेण भएकाले धर्मप्रति विश्वास गर्ने कम्युनिस्ट हुन नसक्ने बताएका छन् । भाैतिक विज्ञान र धर्म फ्युजन हुन्छ भन्नु  बेइमानी भएकाे बताए । ‘कम्युनिस्ट भाैतिकवादी हुन्छन्, धर्मकाे प्रचार गर्ने रामदेवजस्ता मान्छेकाे...

संशोधनकाे बहानामा देशलाई विखण्डन गर्ने प्रयासः सचिव ज्ञवाली

Pradeep

म्याग्दी । नेकपा (एमाले)का सचिव प्रदीप ज्ञवालीले संविधान संशोधनको बहानामा देशलाई विखण्डन र सामाजिक सद्भाव खल्बलाउने प्रयास भइरहेकाे बताएका छन् । प्रेस चौतारीले शनिबार म्याग्दीकाे बेनीमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा बाेल्दै सचिव ज्ञवालीले राष्ट्रिय र सामाजिक एकता कायम गर्न एमालेले मेची–महाकाली अभियान सञ्चालन...

२० किलाे चामलबाट बिच्किएका कर्णालीका अगुवा प्रधानमन्त्री र सञ्चारमन्त्रीसँग अागाे

naresh bhandari

काठमाडाैँ । बीस किलाे चामल दिएर कर्णालीकाे अपमान गरेकाे भन्दै एक जुट भएर प्रधानमन्त्री प्रचण्डसँग अाक्राेसित भएका कर्णालीबासी फेरि अागाे भएका छन् । बिहीबारकाे मन्त्रिपरिषद् बैठकले रेडियाे नेपालकाे कार्यकारी निर्देशकमा सुरेशकुमार कार्कीलाई नियुक्त गर्ने निर्णय सार्वजनिक भएसँगै कर्णालीका राजनीतिक अगुवाहरुले सरकार र...