Dabali News

  • Ad

इराकी युद्धका सैनिकले अमेरिकामा गोली चलाउँदा पाँचकाे मृत्यु, ८ घाइते  

florida

 २३ पुस

काठमाडौँ ।

प्रत्यक्षदर्शीका अनुसार बन्दुकको गोली सकिएपछि उनले प्रहरीसमक्ष आत्मसमर्पण गरेका थिए । एयरपोर्टका अधिकारीहरुले सुरक्षा जाँच गर्दा उनको बन्दुकमा गोली लोड थिएन । गोली उनको झोलामा थियो । भित्र छिरेपछि बाथरुममा गएर गोली लोड गरेको बताइएको छ ।

अमेरिकाको फेडेरल एभिएसन अथोरिटिजले एक बिज्ञप्ति जारी गर्दै एयरपोर्ट बन्द गर्ने निर्णय गरेको छ । अमेरिकाका नवनिर्वाचित राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले ट्वीट गर्दै भनेका छन् कि उनले यस भयावह घटनाको निगरानी गरिरहेका छन् ।

हमलाकारीले अाफूलाई अमेरिकी सरकारले जिहादी भिडियो हेर्न बाध्य पारेको बताएका थिए ।

डोनाल्ड ट्रम्पको सपथ आज, ५० सिनेटरद्वारा बहिस्कार

donald-trump

काठमाडौं । डोनल्ड ट्रम्पले शुक्रबार अमेरिकी राष्ट्रपतिको जिम्मेवारी समाल्दै छन् । ह्वाइट हाउसमा हुने भव्य समारोहमा ट्रम्पले राष्ट्रपतिको शपथ लिनेछन् शपथका लागि भव्य तयारी भएको अमेरिकी सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् । गत नोभेम्बरमा भएको चुनावमा ट्रम्प निर्वाचित भएका थिए । शपथ ग्रहण समारोहका...

ओबामाको ट्रम्पलाई सुझावः रुसमाथिको प्रतिबन्ध नहटाउनु

obama-in-cuba-6

काठमाडौं । अमेरिकी राष्ट्रपति बराक ओबामाले रुसमाथि लगाइएको प्रतिबन्ध नहटाउन नवनिवार्चित राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पलाई सल्लाह दिएका छन् । शुक्रबारबाट विदा हुन लागेका ओबामाले आफ्नो अन्तिम पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै यूक्रेनको सम्प्रभुतामाथिको अतिक्रमणजस्ता अक्षम्य काम रुसबाट भएको बताए । ह्वाइटहाउसमा आठ वर्ष बिताएपछि राष्ट्रपतिका...

बाेकाे हराम भन्दै विस्थापित बस्तीमा हवाई आक्रमण, १ सय जनाको मृत्यु

naijeriya

काठमाडौँ । नाइजेरियाको सेनाले विस्थापित बस्तीमा हवाई आक्रमण गरेको छ । विद्रोही विरुद्धको कारवाहीको क्रममा गल्तिबस सर्वसाधारण नागरिकमाथि आक्रमण भएको नाइजेरियाली सेनाले दाबी गरेको छ । घटनामा एक सय २० जना घाइते भएका छन् । नाइजेरिया तथा क्यामरुनको पूर्वोत्तर सीमा नजिक घटना...

परिचयपत्र नविकरण गरेसम्म पतिसँग यौन सम्बन्ध नराख्न सांसदको महिलालाई उर्दी

kenya

काठमाडौँ । एक जना महिला सांसदले पतिले मतदाता परिचयपत्र नबनाउँदासम्म यौन सम्बन्ध नराख्न महिलाहरुलाई उर्दी जारी गरेकी छन् । आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रका महिलाहरुलाई उनले सो आह्वान गरेकी हुन् । अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमहरुका अनुसार केन्याकी सांसद मीशी मबोकोले महिलाहरुलाई आह्वान गर्दै भनिन्, ‘तपाईहरु आफ्नो...