Dabali News

  • Ad

दैनिक १६ घण्टा लोडसेडिङ गर्नेको स्वर्गमा धावा बोकेको छुः ऊर्जामन्त्री

prabhakara-news-photo

२० पुस

काठमाडौँ ।

ऊर्जामन्त्री जनार्दन शर्मा ‘प्रभाकर’ दैनिक १६ घण्टा लोडसेडिङमा राखेर मोजमस्ती गर्नेहरुको स्वर्गमा आफूले धावा बोलेको बनाएका छन् । ‘जनतालाई दैनिक १६ घण्टा लोडसेडिङमा राखेर मोजमस्ती गर्नेहरुको स्वर्गमा मैले धावा बोलेको छु’ उनले लेखेका छन् ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा ‘म मन्त्री पदमा रहिरहने त होइन तर यति कुरा दावाका साथ भन्नसक्छु कि अब आउने ऊर्जामन्त्रीले लोडसेड्रि गराउने छैन, जनताको उज्यालो खोस्ने आँट गर्ने छैन’ मन्त्री प्रभाकरले लेखेका छन् ।

कमिसन खाएर मिटर विगार्ने काँग्रेस-एमाले निकट १२ कर्मचारी पक्राउ 

pakrau

काठमाडौं । नेपाल विद्युत प्राधिकरणका १२ कर्मचारीलाई  प्रहरीले विद्युत चोरीकाे अाराेपमा पक्राउ गरेकाे छ । पक्राउन पर्नेमा नेपाल विद्युत प्राधिकरणका सुपरभाइजरसहित १२ कर्मचारी र चार जना व्यवसायी छन् । कमिसन खाएर उद्याेगका मिटर विगारेर कम बिलिङ गर्ने बालाजु क्षेत्रका सुपरभाइजर सुमन श्रेष्ठसहित...

खर्च गर्ने पर्यटक हामीले चाहेका हाैँः मन्त्री शाही

jeevan-bdr-shahi

काठमाडौँ । नेपालका संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्ययनमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले नेपालको विकास नेपाल सरकारका साथै निजी क्षेत्रको पहलकदमीमा सम्भव हुने बताएका छन् । नेपाल र क्यानडाको ५२औ कुटनीतिक सम्बन्ध स्थापना भएको अवसरमा अवसरमा नेपाल–क्यानडा मैत्री तथा साँस्कृतिक संघद्धारा आयोजित अन्तरक्रियामा उनले भने,...

बिहाबरमा प्याराग्लाइडिङको परीक्षण उडान

pyragaladaing

काभ्रे । जिल्लाकाे बिहाबरमा प्याराग्लाइडिङको परीक्षण उडान भएको छ । बाबु एडभेन्चर प्याराग्लाइडिङले शनिबार बिहाबरको कुशादेवीस्थित गुर्दुमडाँडाबाट तीनवटा परीक्षण उडान गरेको हो । स्थानीय क्षेत्र (रयाले र कुशादेवी)को पर्यटन प्रवर्धनकाे लागि ‘बिहाबर क्षेत्र सरोकार समाज’को पहलमा प्याराग्लाइडिङको परीक्षण उडान गरिएको समाजका सचिव...

ऊर्जामन्त्रीले भने-अब देशभर लोडसेडिङकाे अन्त्य

prabhakar

सन्धीखर्क । ऊर्जामन्त्री जर्नादश शर्मा ‘प्रभाकर’ले देशभर लोडसेडिङको अन्त्य गर्ने तयारीमा भइरहेको बताएका छन् । बिहीबार अर्घाखाँची महोत्सवको सन्धीखर्कमा उद्घाटन गर्दै ऊर्जामन्त्री प्रभाकरले ‘अब देशभर नै लोडसेडिङ अन्त्य गर्ने तयारीमा ऊर्जामन्त्रालय लागिरहेको छ । थप उत्पादन र वितरणको कामलाई पनि सँगसँगै लगिने...