Dabali News

साहाराबिहिन बच्चाहरुलाई सहयोग हस्तान्तरण

१९ पुस

जाजरकोट ।

जाजरकोट को पश्चिमी पजारु-२ धाउनीका बाबुको मृत्युपछि बिचल्लीमा परेका बच्चाहरुलाई सहयोग हस्तान्तरण गरिएकाे छ । बुबा मुने कामीको गत कात्तिकमा हृदयघातका कारण मृत्यु एकाे थियाे ।

घरको नाजुक अबस्थाका कारण कामीका बच्चाहरु बिचल्ली भयका हुन्। उनीहरुकाे अवस्था सामाजिक अभियन्ता प्रमोद बिश्वकर्मा र सञ्चारकर्मी लक्ष्मण रसाइलीले सञ्चारमाध्यम ल्याएपछि देश तथा बिदेशबाट सहयाेग जुटेकाे करिब २ लाख १० हजार सहयोग हस्तान्त्रण गरिएकाे हाे । जसमध्ये ८५ हजार बराबरको लत्ताकपडा तथा खाद्य सामाग्री, १५ बराबरको यातायात खर्च सामान ढुवानी खर्च,५५ कामीको गाउलेहरुसँग रहेको ऋण र ५५हजार नगत हस्तान्तरण गरियको छ।

संकलन गरिएको रकम र लत्ताकपडा तथा खाद्य सामाग्री सामाजिक अभियन्ता प्रमोद बिश्वकर्मा,पत्रकार लक्ष्मण रसाइली र लोकेन्द्र बिश्वकर्मा तथा स्थानीयहरुको उपस्तिथिमा सहयोग हस्तान्तरण गरियको छ। बच्चाहरुलाई मन्जु श्री असहाय संरक्षण केन्द्र चितवनमा पढाई-लेखाइ तथा संरक्षण केन्द्रमा राख्ने ब्यबस्था समेत मिलेको जिम्मेवार युबा नेपाल सामाजिक संस्थाका अध्यक्ष बिश्वकर्माले बताए । 

Ad
Ad
Ad

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम निरन्तर चलिरहेको छ ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सबैका सन्तुलित विचार हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकतामा पर्छन् ।

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 

अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल

सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

संवाददाताः जगतबहादुर विष्ट

दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone
01-4771244
Email
[email protected]
[email protected]