Dabali News

  • Ad

गोली प्रहारबाट कृति मनी चेन्जरका सञ्चालक घाइते, पाँच लाख लुटियाे

goli-prahar-namuna-final-final11111

विराटनगर ।

कृति मनी चेन्जरका संचालकमाथि गाेली प्रहार गरी पाँच लाख लुटिएकाे छ । अज्ञात समूहले विराटनगर उपमहानगरपालिका १९ स्थित जोगबनी-विराटनगर सडक खण्डको पिपलचोकमा कृति मनी चेन्जरका सञ्चालक बटेस साहमाथि सोमबार राति गोली प्रहार भएको हो ।

प्रहरीका अनुसार को११प २३७४ नम्बर मोटरसाइकल चढेर जोगबनीबाट विराटनगरतर्फ आउँदै गरेका बेला दुईवटा मोटरसाइकलमा चढेर आएको समूहले गोली प्रहार गरेको थियो । आक्रमणकारी समूहले उनको साथमा रहेको पाँच लाख रुपैयाँ समेत लुटेर लगेको प्रहरीले जनाएको छ ।

घाइते ४० वर्षीय साहको कोसी अञ्चल अस्पतालमा प्रारम्भिक उपचारपछि थप उपचारका लागि धरानस्थित वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा लगिएको छ । उनको दाहिने तिघ्रा र पाखुरामा गोली लागेको छ ।

दिनमा सात पटक सूर्य उदाउने-अस्ताउने गाउँबासीको रहरः घरैबाट फोन गर्ने र फेसबुक चलाउने हुम्ला । घरैबाट फाेन गर्ने रहर जस्तै यहाँका युवा पुस्ताले पनि फेसबुक चलाएर संसारसँग जोडिन चाहेका छन् । उनीहरुले आफ्नो वरिपरीको सुन्दर दृश्यलाई सामाजिक सञ्जालको माध्यमबाट संसार पुर्याउन चाहेका छन्...

उन्नती माईक्रो फाईनान्सको ४ः१ हकप्रद शेयर पारित

बुटवल । रुपन्देहीको पडषरी गाविसमा प्रधान कार्यालय भएको उन्नती माईक्रो फाईनान्स लिमिटेडले बजारमा पुँजीको बढ्दो आवश्यकताको महसुस गर्दै ४ः१ अर्थात चार बराबर एक हकप्रद शेयर जारी गर्ने भएको छ । फाईनान्सको शुक्रबार भैरहवामा बसेको दोश्रो साधारण सभाले उक्त निर्णयलाई पारित गरेसँगै ४ः१...

...