Dabali News

  • Ad

क्रिष्टल प्यालेसलाई आर्सनलकाे २ गाेल

arsenal

१८ पुस

काठमाडौं ।

इङ्लिश प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत आइतबार राती भएका खेलहरुमा आर्सनल र टोटनह्याम हट्सपर विजयी भएका छन् । आफ्नै मैदानमा भएको खेलमा आर्सनलले क्रिष्टल प्यालेसलाई २-० ले हराएको हो ।

खेलमा आर्सनललाई विजयी गराउन ओलिभर जिरु र अलेक्स ईओबीले एक एक गोल गरे । जितसँगै आर्सनल अंक तालिकाको तेस्रो स्थानमा उक्लिएको छ ।

प्रिमियर लिग अन्तर्गत गएराती भएको अर्को खेलमा टोटनह्याम हट्सपरले वाट्फोर्डलाई ४÷१ ले हराएको छ । खेलको पहिलो हाफमै टोटनह्यामले चार गोल गरेको हो । टोटनह्यामका लागि ह्यारी केन र डेले अलीले दुई दुई गोल गरेका थिए ।

दोस्रो हाफको ईन्जुरी समयमा वाट्फोर्डका योनुस काबुलले एक सान्तवना गोल फर्काएका हुन् । रातीका खेलहरुपछि प्रिमियर लिगको अंक तालिकामा ४९ अंक जोडेको चेल्सी शिर्ष स्थानमा छ ।

४३ अंक जोडेको लिभरपुल दोस्रो स्थानमा रहँदा ४० अंकको साथ आर्सनल तेस्रो स्थानमा उक्लिएको छ । चौथो स्थानको टोटनह्याम हट्सपरको ३९ अंक छ भने समान ३९ अंक जोडेको म्यान्चेस्टर सिटी पाँचौ स्थानमा झरेको छ ।

प्रशिक्षक र खेलाडीले भने–सातौँ राष्ट्रिय खेलकुदमा नक्कली खेलाडी खेलाइयो

काठमाडौं । हालै सम्पन्न सातौँ राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिताको वैधानिकतामाथि नै प्रश्न चिह्न खडा भएको छ । प्रतियोगितामा फर्जी खेलाडीलाई सहभागिता गराएको प्रशिक्षक र खेलाडीले बताउँदै छानविनको लागि माग गरेका छन् । सातौँ राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगितामा मध्यपश्चिमाञ्लचबा ६९ केजी तौल समूहमा बक्सिङ खेलमा सहभागिता...

मेस्सीको फ्रि–किक गोलले बार्सिलोनाकाे जित

messi

काठमाडौँ । बार्सिलोना स्पेनिस कोपा डेल रे फुटबलको क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । बुधबार राति भएको अन्तिम १६ को दोस्रो लेगमा एथ्लेटिको बिल्बाओलाई ३–१ ले हराएर समग्रमा ४–३ को जितसहित बार्सिलोना अन्तिम ८ मा पुगेको हो । अन्तर्राष्ट्रिय समाचार एजेन्सीहरुका अनुसार पहिलो...

साक्षी पाएपछि कप्तान धोनीले क्रिकेटलाई गरे बाईबाई

dhoni-sakshi

काठमाडौं । भारतीय क्रिकेट टीमका कप्तान महेन्द्र सिंह धोनीले राजीनामा दिएका छन् । उनले सन् २०१४ मा नै टेष्ट क्रिकेटबाट सन्यास लिईसकेका धोनीले वन डे र ट्वान्टी ट्वान्टी क्रिकेटको कप्तानबाट समेत बाहिरिएका छन् । इङ्ल्याण्डबिरुद्धको वन डे सिरिज सुरु हुन १० दिनमात्र...

आर्सनलले लगातर तीन गरेपछि हारबाट बच्याे 

arsanal

काठमाडौं । आर्सनलले लगातार तीन गाेल गरेपछि बर्नमाउथसँग हारबाट जाेगिएकाे छ ।  इङ्गलिश प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत मंगलबार राती भएको खेलमा बर्नमाउथले लगातार तीन गोल गरेपछि ६९ मिनेटसम्म आर्सनललाई ३-० ले पछि पारेकाे थियाे । अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमका अनुसार खेलकाे ७० औं मिनेटमा अलेक्सीस सान्चेजको गोलमार्फत...