Dabali News

मल्लिका र सन्तोषले यसरी गरे रोमान्स, भिडियो हेर्नुहाेस्

१५ पुस

काठमाडौं ।

लामो समयको अन्तरालपछि सांगीतिक क्षेत्रमा फेरि उदाएको नक्षत्र ७३ ब्याण्डको नयाँ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । ‘मेरो माया’ बोलको सो गीतमा कलाकार सन्तोष तामाङको साथमा मोडल मल्लिका चौंलागाँई देखा परेकी छिन् ।

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा मौलिक पप फ्लेबरका गीतहरु पछिल्लो समय सिर्जना हुन छाडेको चर्चा भैरहेको समयमा गायक राईको  मेरो माया बोलको गीत स्राेता तथा दर्शक माझ आएको  हो । गीतको शब्द तथा संगीत संयोजन समेत गायक राईले नै गरेका छन् ।

रोहन नेपालीद्वारा निर्देशित भिडियोलाई  मिलन शंकरले छायाङ्कन गरेका हुन् । भिडियोको सम्पादन अनुप पौडेलले गरेका हुन् । नक्षत्र ७३ मा अहिले भोकलिष्ट गोविन्द राईका अतिरिक्त प्रितम लामा स्याङ्बो, निसान्त बस्नेत र राजेन्द्र महर्जन ब्याण्ड मेम्बरका रुपमा रहेका छन् ।

Ad

डबली मिडिया प्रा.लि.द्वारा सञ्चालित डिजिटल न्युज पोर्टल अनलाइन डबली डटकम निरन्तर चलिरहेको छ ।
हामीले खासगरी खोजमूलक समाचारलाई स्थान दिने गरेका छौं । सबैका सन्तुलित विचार हाम्रो अनलाइनको प्राथमिकतामा पर्छन् ।

डबली मिडिया प्रा.लि. द्वारा संचालित 

अनलाइन डबली डटकम को लागि

अध्यक्षः दिपेन्द्र रावल

सम्पादकः धनन्‍जय बुढा

संवाददाताः जगतबहादुर विष्ट

दर्ता नं. १५४/०७३-७४

Dabali Media Pvt. Ltd.
Anamnagar Kathmandu
Phone
01-4771244
Email
[email protected]
[email protected]