Dabali News

  • Ad

सुप सेवा समाज कतारकाे नयाँ नेतृत्व चयन

supa

२५ मंसिर

दाेहा ।

सुदूरपश्चिम (सुप) सेवा समाज कतारले नयाँ नेतृत्व चयन गरेकाे छ । वैदेशिक राेजगारी र अन्य पेशा-व्यवसायकाे क्रममा कतार पुगेका सुपबासीका दाेस्राे साधारणसभाले अमृत शाहीकाे अध्यक्षतामा ३५सदस्यीय नयाँ कार्यसमित चयन गरेकाे हाे ।

समाजकाे अन्य पदाधिकारीहरुमा वरिष्ठ उपाध्यक्ष, सुरेन्द्र बिस्ट,उपाध्यक्ष,परमान्द भट्ट,उपाध्यक्ष उदब बहादुर सिंह,महासचिव महेश कार्की, सचिव खेमराज भट्ट,सह-सचिव अनिल भट्टराई,कोषाध्यक्ष दामोदर घिमिरे,सह-कोषाध्यक्ष नरेश प्रशाद जैशी रहेका छन् । 

त्यसैगरी सचिवालय सदस्यहरुमा भरत बिस्ट,केशव खत्री, निशा ढकाल (महिला संयोजक),गङ्गादत्त गिरि(कलाकार संयोजक),मान बहादुर बटाला (सेती संयोजक),गोरख चन्द (माहाकाली संयोजक) निर्वाचित भएका छन् ।

सम्मेलनले प्रमोद पन्थ,महेन्द्र चन्द, खडक बहादुर बिस्ट,रमेश कु भट्ट,नबराज सार्की (प्यासी),मेगराज अबस्थी,धन बहादुर बिस्ट,छत्रपति चलाउने,पुष्कर साउद,मोहन बहादुर रावत,जय सिह धामी,सुरत नायक,गणेश तिरुवा,देबिलाल खत्रीलगायत छन् ।

पाँच महिनादेखि तलब नपाउँदा कतारमा एक नेपाली अलपत्र

chhabilal

दाेहा ।  विगत पाँच महिनासम्म पनि परिश्रम नपाएपछि वैदेशिक राेजगारमा अाएकाे एक नेपालीले बिचल्ली भएकाे छ । विदेशमा काम गरेर घरकाे समस्या टार्ने सपना बाेकेर यहाँ पुगेका मुम्दे-३ इलामका छबिलाल राईकाे बिचल्ली भएकाे हाे । उनी काठमाडाैँस्थित रोयल ओभरसिज प्रा.लि बाट अाएर कतारकाे...

मलेसियामा फेरि एक नेपाली युवाकाे घाँटी रेटी हत्या 

shyam 1

क्वालालामपुर । वैदेशिक राेजगारकाे क्रममा मलेसिया पुगेकाे एक नेपाली युवाकाे घाटी रेटेर हत्या गरिएकाे छ । महोत्तरी सिसहैया कतैया गाबिसका राधेश्याम पाण्डेकाे हत्या भएकाे हाे । उनी मलेसिया पेनाङ राज्यस्थित एक कम्पनीमा कार्यरत थिए । पाण्डेकाे मंगलरबार राति धारिलाे हतियारले घाटी रेटेर...

अन्तर्राष्ट्रिय साँस्कृतिक परिवार कतारको ‘साँस्कृतिक धमाका’ 

katar

दोहा । ‘कलाकारलाई सम्मान गरौँ, कला र संस्कृतिको जगेर्ना गरौँ’ भन्ने नाराका साथ अन्तर्राष्ट्रिय साँस्कृतिक परिवार कतारले “बिबिध साँस्कृतिक धमाका २०१७ तथा घोषणा सभा” सम्पन्न गरेकाे छ । कतारको दोहास्थित अल भुईयान रेष्टुरेन्ट (नेपाली आगन)को सभाहलमा भएकाे कार्यक्रममा नयाँ शक्ति पार्टी नेपालका...

यूएईमा नेपालीलाई यसरी ठग्दैछन् गाेर्खाकाका कर्ण ढकाल (अडियाेसहित)

karna-dhakal-1

दुबई । गाेर्खाका कर्ण ढकालले यहाँस्थित नेपालीलाईहरुलाई ठगिरहेका छन् । उनले राम्राे काम मिलाइदिने भन्दै अग्रिम घुस माग्छन् । न उनले काम मिलाइदिन्छन् न लिएकाे पैसा नै फिर्ता गर्छन् । धेरै नेपालीबाट कराेडाै असुल गरिसकेका छन् उनले । ढकालकाे पेशा यतिमात्र हाेइन...