Dabali News

  • Ad

दश कक्षामा पढ्दै गरेकी ऋतु म्युजिक अवार्डकाे नाेमिनेशनमा, भाेटिङकाे लागि अनुराेध 

rituu

७ मंसिर 

काठमाडाैँ ।

सिन्धुपाल्चोक जिल्ला टेकान्पुर – ८ स्थायी घर भएकी ऋतु बोहरा बिन्ध्यबासिनी म्युजिक अवार्ड २०७३ का लागि उत्कृष्ट म्युजिक भिडियोकाे मोडलमा नोमिनेशनमा परेकी छन् ।

कलाकार तथा संचारकर्मी राजु बोहराकी छाेरी ऋतुले आफ्नै बुबा र काब्य आचार्यले गएका गीतमा माेडलिङ गरेकी हुन् । बद्ध रमेश श्रेष्ठ र नवराज गौतमको ‘छुट्यो माया जाल’ लोक दोहोरी गीतबाट माेडलिङ सुरु गरेकी ऋतुलाई कम्पनीले अवार्डकाे लागि नमिनेशन गरेकाे छ ।

सानै उमेर भएर राम्राे कला भएकी ऋतु र दुर्गेश थापालाई बिन्ध्यबासिनी म्युजिक प्रालिका प्रबन्ध निर्देशक सुबाश रेग्मीले  छनोट गरेका थिए ।

ऋतु र थापाले अभिनय गरेकाे ‘छुट्यो माया जाल’ म्युजिक भिडियो धेरै दर्शकहरुले मन पराएका कारण उत्कृष्ट मोडल दोहोरी तर्फबाट ऋतु बोहरा र दुर्गेश थापाको जोडी बिन्ध्यबासिनी म्युजिक अवार्ड को लागि नोमिनेशनमा परेको हो ।

ऋतुले हालै लक्ष्मी न्यौपानेद्वाराकाे स्वर रहेकाे ‘न्याउली चरी’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा समेत अभिनय गरिसकेकी छिन् । यस वर्षको तीजलाई लक्षित ‘किन आएनन्’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा समेत उनकाे कला दर्शकमाझ पुगेकाे छ । ऋतु रेडियो मिर्मिरे ८९.४ मेगाहर्जको हरेक शनिबार बेलुकी ५ बजे प्रसारण हुने ‘बाल प्रतिभा’ कार्यक्रम चलाइरहेकी छन् ।

ऋतु धुम्बाराहीस्थित इनसाइट भिजन स्कुलमा कक्षा १० मा पढ्दै छिन्। यति बेला उनि आफुले अभिनय गरेको पहिलो म्युजिक भिडियोले नै यति धेरै सफलता प्राप्त गरेकोले मख्ख छन् । उनले अाफूलाई अगाडि बढ्न अवार्डकाे जित्न सबैसँग भाेटिङकाे लागि अनुराेध गरेकी छन् ।

ऋतु बोहरा र दुर्गेश थापाकाे भाेटिङ काेर्ड BMA ( space ) 29A टाइप गरेर ३३००१ मा पठाउनु पर्ने छ ।

ऋतुले अभिनय गरेकाे याे भिडियाे पनि

देश-समाजलाई केही दिन कलाकारितामा लागेकी हुँः गायीका भुमिका

bhumika 2

काठमाडौँ । गायीका भुमिका शाहले देश-समाज परिवर्तनको लागि आफू गीत-संगीत क्षेत्रमा लागेको बताउछन् । ‘के पाएँ, के गुमाएँ भन्दापनि देश र समाजलाई केहि दिन सक्छु कि भनेर गीत-संगीतमा लागेकी हुँ’ शाहले अनलाइन डबलीसँग भनिन् । चितवनको माडीमा जन्मेकी शाह स्कूल पढ्दादेखि नै...

बोक्सी कूप्रथाविरुद्धकाे चलचित्र ‘अग्निदहन’ सम्पादनमा 

boksi

काठमाडौँ । बोक्सा बोक्सी हुदैनन् र बोक्सा-बोक्सीको आरोपमा कसैलाई दण्ड गर्न पाइन्न भन्ने सन्देश फैलाउने उद्देश्यले ‘राष्ट्रिय जागरण प्रतिष्ठान’ले बिगत केही बर्षदेखि कार्यक्रम गरिरहेकाे छ । बाेक्सीबारेकाे अन्धविश्वासविरुद्ध जनचेतना जगाउन ‘अग्निदहन’ चलचित्र ल्याउन लागेकाे छ । याे संस्थाले यसअघि ‘मान्छे बोक्सी हुन्न...

छक्कापन्जा पाइरेसी प्रकरणः दीपकराजकै ठूलाे स्वार

dipak-dipa-krishna

काठमाडाैँ । चलचित्र छक्कापन्जा पाइरेसीकै कारण अात्महत्या गरेका नवलपरासीका कृष्ण सुवेदीकाे पाेष्ट मार्टम रिपाेर्ट नअाउँदै दीपकराज गिरीले प्रहरीमा छानविनकाे लागि उजुरी दिएका छन् । छक्कापन्जका निर्माता गिरीकै धम्कीका कारण अात्महत्या गरेकाे अाराेप लागिरहेका बेला उनले शनिबार साे उजुरी दिएका हुन् । ‘जाे...

अज्ञात समूहकाे अाक्रमणमा परी गायक गाैतम घाइते 

basant

मलेसिया ।  गायक वसन्तराज गौतम अज्ञात समुहको आक्रमणबाट घाइते भएका छ्न । मलेसियाको क्वालालम्पुर कोतरायास्थित एक नेपाली रेष्टुरेण्टमा रहेका गौतममाथि आइतबार घरेलु हतियार प्रयोग गरी अाक्रमण भएकाे थियाे । अाक्रमणकारीकाे पहिचान हुन सकेकाे छैन् । भेरी गंगा म्युजिक प्रालीका प्रबन्ध निर्देशक समेत...