Dabali News

  • Ad

क्लास्सिकटेकको बबाल देशै अफर

classic-tech

१० असोज

काठमाडौं ।
ईन्टरनेट सेवाको क्षेत्रमा द्रुतगतीमा अघी बढी रहेको संस्था क्लस्सिक टेक प्रा. लि. ले बडा दशैको अवसरमा फाइबर सेवाग्राहीलाई बिशेषछुटको अफर ल्याएको एक प्रेस विज्ञप्ति मार्फत जानकारी गरेको छ । वार्षिक ग्राहकले फाइबर ईन्टरनेट सेवा जडान गर्दा कुनै पनि शुल्क तिर्नु पर्ने छैन ।

जडानको लागि आवश्यक पर्ने फाइबर केबल र फाइबर राउटर सित्तैमा कम्पनिले उपलब्ध गराउने छ साथै वार्षिक ग्राहकले १ एमबीपीएस अनलिमिटेड सेवामासिक दर मात्र रु १ हजार २ सय ९९ र ३ एमबीपीएस अनलिमिटेड मात्रै रु १ हजार ५ सयमा पाउने व्यबस्था छ ।

क्लस्सिक टेकले नयाँग्राहकलाई मात्रै नभएर आफ्नो पुराना ग्रहकहरुलाई पनि वार्षिक सेवाको खरिदमा १० प्रतिशत छुट र अर्ध वार्षिक सेवा को खरिद मा ५ प्रतिशत छुटको बिशेष अफर ल्याएको छ । यो अफर सिमित अवधीको लागिमात्र उपलब्ध हुने जानकारी गरेको छ ।

क्लस्सिक टेकको फाइबर सेवा विश्वकै उत्कृष्ट न्एइल् प्रबिधीमा अधरित छ । हाल नेपालको मुख्य शहरहरु बिराटनगर, इटहरी, धरान, बिरगंज, हेटौंडा, चितवन, बुटवल, भक्तपुर, बनेपामा फाइबर सेवाउपलब्ध छ भने यस कम्पनीले आफ्नो नेट्वोर्क ६२ जिल्लामा बिस्तार गरिसकेको छ । हालै काठमाडौंको पेप्सिकोला, सातदोबाटो, बल्खु, गल्फुटार र भक्तपुर को सुर्यबिनायकमा आफ्नो नयाँ साखाहरु पनिखोलेको छ । क्लस्सिक टेकले ग्राहकहरुको मागलाई ध्यानमा राख्दै अाइपी टिभी सेवापनि छिटै बजारमा ल्याउने तयारी गरिरहेको छ ।

एनसेलबाट कर असुल्न सरकारलाई निर्देशन, संचारमन्त्रीदेखि प्राधिकरणका अध्यक्षसम्म मुछिए

ram karki-dibangar jha

काठमाडौं ।  एनसेलसँग कर असुलीप्रति अानाकानी गरिरहेकाे सरकारलाई तीन महिनाभित्र सबै कर असुल गर्न सार्वजनिक लेखा समितिले अर्थ मन्त्रालयलाई निर्देशन दिएको छ । समितिकाे अाइतबार बसेकाे बैठकले दूरसञ्चार सेवाप्रदायक एनसेलको सेयर खरिद बिक्रीमा लाग्ने पूँजीगत लाभकर कार्ययोजना बनाई आगामी तीन महिनाभित्र गत...

अब मोबाइलबाटै राहदानी फाराम भर्न सकिने

mobile

काठमाडौं । परराष्ट्र मन्त्रालय अन्तर्गतको राहदानी विभागले मंगलबारदेखि मोबाइल एप्सबाटै राहदानीका लागि आवेदन लिन थालेको छ । विभागबाहेक विदेशस्थित सात नेपाली दूतावास तथा दुई महावाणिज्य दूतावासबाट निवेदन लिन थालिएको हो । विभागले तयार पारेको नेपाल पासपोर्ट नामको एप्स डाउनलोड गरी त्यहाँ गरेको...

वर्ल्ड लिंकले ल्यायो इन्टरनेटमा ६ गुणा डाटा, ५० प्रतिशत छुट

world-link

काठमाडौं । वर्ल्डलिंक कम्युनिकेसन्सले अंग्रेजी नयाँ बर्ष २०१७ को अवसरमा इन्टरनेट जडान गर्ने ग्राहकलाई ६ गुणासम्म थप डाटा उपलब्ध गराउने अफर ल्याएको छ । यस अफरमा ग्राहकले निःशुल्क जडान सुविधा पाउनुको साथै निःशुल्क राउटर उपलब्ध गराउने कम्पनीले जनाएको छ । कम्पनीले टिभी...

१ लाख ७० हजार आइफोनमा टेलिकमको फोरजी सेवा चल्ने

ntc-iphone

काठमाडौं । नेपाल टेलिकमको फोरजी (चौथो पुस्ताको मोबाइल) सेवा आइफोनका सबै सेटहरुमा नचल्ने भएको छ । विश्वभरको चर्चित स्मार्टफोनमा फोरजी सेवाले काम नगर्ने भएपछि आइफोनका प्रयोगकर्ता निरास हुनु पर्दैन् । टेलिकमका सहप्रवक्ता शोभन अधिकारीले आफूहरु समस्या समाधानको लागि पहल गरिरहेको बताए ।...